Ответственность регистранта


Согласно условий публичного договора регистрант принимает во внимание, что (далее на языке оригинала) 

"

7.4 ВИКОНАВЕЦЬ не несе відповідальності за неправомірні дії ЗАМОВНИКА, що пов'язані з порушенням прав інтелектуальної власності, використанням обраного доменного імені для розсилання спаму та ін.

7.5 ВИКОНАВЕЦЬ має право відмовити ЗАМОВНИКУ у реєстрації будь-якого доменного імені або відмінити вже зареєстроване доменне ім'я, якщо: доменне ім'я містить слова ненормативної лексики, використовується при спамі або при аморальній чи протизаконній діяльності та ін. Сплачені кошти у такому випадку не повертаються, а можуть бути переведені на інший вид послуг (делегування іншого доменного імені, тощо) відповідно до діючих розцінок.

7.6 ВИКОНАВЕЦЬ, Адміністратор та Оператор Реєстру доменної зони не несуть відповідальності щодо наслідків використання або не використання, або неправомірного використання доменних імен ЗАМОВНИКОМ.

"

Также следует иметь ввиду, что при регистрации доменного имени в реестре в обезличенной форме (указывая только контактные данные регистратора) в случае проведения трансфера желательно предварительно внести изменения в контакты домена. В противном случае, при трансфере доменного имени к другому регистратору возможна ситуация, в которой идентифицировать регистранита не будет представляться возможным.